Domov Organi občine Občinski svet ODBOR ZA FINANCE IN PRORAČUN

ODBOR ZA FINANCE IN PRORAČUN

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • TATJANA MAJNIK
  • MARJETKA RIJAVEC
  • MARIJA BIZJAK PAVŠIČ
  • ANDREJ POGLAJEN
  • TINA BRUS
  • FRANCI MEDIC
  • BRANKO RAZLOŽNIK

Mandatno obdobje 2018 do 2022

12.02.2020 ob 17.00
19.11.2019 ob 17.30
09.10.2019 ob 17.00
03.07.2019 ob 17.00
08.05.2019 ob 17.00
18.03.2019 ob 17.00
20.02.2019 ob 17.00
23.01.2019 ob 17.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018